English
 
پیام رسان گپتلگرامآب و هواآب و هواتحول اداریتحول_اداریاخباراخبار
Left
شعار سازمان جهانی هواشناسی در سال 2019 خورشید ، زمین و هوا
Right
تقدیر استاندار البرز از هواشناسی
استاندار البرز با اهدای تندیس و لوح سپاس از منصور رحمانیان مدیر کل هواشناسی این استان تقدیر کرد. تقدیر استاندار البرز از هواشناسی

به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان البرز؛ شهبازی استاندار البرز در مراسم تجلیل از دست اندرکاران یاری رسانی به سیل زدگان که در روز یکشنبه در سالن همایش های میلاد شهرداری کرج برگزار شد ، با تبریک هفته نیروی انتظامی به برقرار کنندگان نظم و امنیت در البرز ، افزود : فعالان هلال احمر البرز هر کجا که نیاز به امداد و خدمت رسانی بوده ، حضور فعال داشتند .

وی ادامه داد : در اواخر سال 97 و اوایل سال 98 در برخی استان های کشور سیل جاری شد و بسیاری از هموطنانمان به زحمت افتادند و خسارات جانی و مالی دیدند .
شهبازی گفت : تیم سیاستگذاری و برنامه ریزی البرز با اتخاذ تدابیر لازم باعث شدند که آلام و رنج های سیل زدگان تسکین یابد و جزو اولین استان های کشور بودیم که محموله های امداد را به مناطق سیل شمالی رساندند .
وی افزود : اکنون نیز براساس ابلاغ وزارت کشور ، تیم البرز برای تعمیر و بازسازی در شهرستان باوی استان خوزستان حضور دارد و جزو اولین استان هایی هستیم که کار تعمیرات را به پایان رسانده ایم و بازسازی نیز در مراحل پایانی قرار دارد .
استاندار البرز اضافه کرد : وفاق ، همدلی ، هم افزایی و وحدت در مجموعه مدیران البرز با پیگیری ها و رصد نماینده ولی فقیه در استان و نمایندگان مردم البرز در مجلس شورای اسلامی باعث شد علاوه بر اینکه این استان از آسیب ها و تهدیدهای ناشی از بارندگی های شدید در امان بماند بلکه به سایر استان های سیل زده کشور نیز امداد و خدمات رسانی شد .
وی گفت این وحدت و همدلی همچنان تداوم یابد و بتوانیم در سایه همراهی موجود با پیش بینی وپیشگیری به موقع از خسارات ناشی از حوادث طبیعی جلوگیری کنیم . 
 در پایان مراسم شهبازی استاندار البرز با اهدای تندیس و لوح سپاس از دستگاه های خدمات رسان سیل بهار 98 از جمله هواشناسی استان تقدیر کرد .
در بخشی از متن این لوح سپاس که به امضای عزیزالله شهبازی استاندار البرز رسیده، آمده است:

بدینوسیله از همدلی ، تشریک مساعی و مدیریت بهینه جنابعالی در بهره گیری از ظرفیت های موجود و ارائه خدمات نوع دوستانه به آسیب دیدگان سیل که موجب سربلندی مردم همیشه در صحنه استان البرز گردید کمال تقدیر و تشکر را دارم .

1398/07/14 : تاریخ خبر
52 : تعدا بازدید
Powered by DorsaPortal