English
 
پیام رسان گپتلگرامآب و هواآب و هواتحول اداریتحول_اداریاخباراخبار
Left
شعار سازمان جهانی هواشناسی در سال 2020 :هر قطره آب را بشمار ، هر قطره با ارزش است
Right
پیام تبریک سرپرست اداره کل هواشناسی استان البرز به مناسب روز جهانی هواشناسی
آرش بهاروند احمدی، سرپرست اداره کل هواشناسی استان البرز ، در پیامی روز جهانی هواشناسی را به کارکنان هواشناسی استان و جامعه هواشناسی تبریک گفت . پیام  تبریک سرپرست اداره کل هواشناسی استان البرز به مناسب روز جهانی هواشناسی
به گزارش روابط عمومی اداره کل هواشناسی استان البرز ؛ متن پیام مدیرکل هواشناسی به شرح زیر است:

« به نام خدا »

برنامه های هواشناسی همگی برای حفاظت از جان و مال مردم در برابر بلایای طبیعی ، حفاظت از محیط زیست و افزایش  رفاه اقتصادی و اجتماعی در همه بخش های جامعه نظیر امنیت غذایی ، منابع آبی و حمل و نقل می باشد ، بطوری که  فعالیت های سازمان هواشناسی نقش بزرگ و مؤثری در تأمین رفاه و امنیت هموطنان ایفا می کند .

چهارم فروردین مصادف با 23  مارس از طرف سازمان جهانی هواشناسی به عنوان روز جهانی هواشناسی نامگذاری شده است . این سازمان شعار امسال را « هر قطره آب را بشمار ، هر قطره با ارزش است » اعلام کرده است .

آب علاوه بر اینکه مایع حیات و زندگی می باشد برای تولید مواد غذایی و تقریباً تمام کالاها ، خدمات و محیط زیست ضروری است و در حال حاضر جهان با چالش های روبه رشدی مواجه است ، که ناشی از عدم دسترسی آب ، سیل ، خشکسالی و عدم دسترسی به منابع پاک است که نیاز است نظارت و  مدیریت منابع و رفع جهت بهبود وضعیت علاوه بر نظارت ، نسبت به مدیریت منابع آبی در اختیار تلاش مضاعفی را از خود نشان دهیم .

اینجانب این روز را به کلیه همکاران زحمتکش اداره کل هواشناسی استان البرز ، جامعه هواشناسان ، اقلیم شناسان ، پژوهشگران و دانشجویان این رشته تبریک گفته و توفیق روزافزون این قشر فعال و پویا را در مسیر تحقق اهداف متعال ایران اسلامی از درگاه ایزد منان خواستارم .

آرش بهارونداحمدی

سرپرست اداره کل هواشناسی استان البرز 
1399/01/03 : تاریخ خبر
41 : تعدا بازدید
Powered by DorsaPortal