English
 
پیام رسان گپتلگرامآب و هواآب و هواتحول اداریتحول_اداریاخباراخبار
Left
شعار سازمان جهانی هواشناسی در سال 2020 :هر قطره آب را بشمار ، هر قطره با ارزش است
Right
برگزاری اولین جلسه شورای اداری
اولین جلسه شورای اداری با حضور آرش بهارونداحمدی مدیر کل هواشناسی استان البرز و اعضاء در سالن جلسات این اداره کل برگزار شد . برگزاری اولین جلسه شورای اداری
به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان البرز ؛ اولین جلسه شورای اداری هواشناسی استان البرز ، روز دوشنبه 30 تیر با حضور مدیر کل و اعضاء  با رعایت پروتکل های بهداشتی در سالن جلسات این اداره کل برگزار شد .
در ابتدای جلسه آرش بهارونداحمدی گفت : یکی از اهداف عمده برگزاری جلسه شورای اداری ایجاد هماهنگی، همکاری و همدلی بین واحدها است  ، چرا که این هماهنگی باعث رخ دادن اتفاقات خوبی در اداره کل خواهد شد.
وی در ادامه به دلیل شیوع ویروس کرونا ،  بر تهیه مواد ضدعفونی ،  و رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و با توجه به اهمیت آموزش جهت کارکنان ، تهیه بسترهای لازم جهت برگزاری دوره های آموزشی تاکید نمود .
بهارونداحمدی ، همچنین با تاکید بر اهمیت صرفه جویی در هزینه ها افزود: در مصرف حامل های انرژی  مصرف بهینه و توجه به کاهش هزینه ها باید ملاک کار کلیه همکاران باشد.
در ادامه جلسه هر یک از اعضاء در خصوص اقدامات انجام یافته حوزه خود و نظرات و پیشنهادات را بیان نموده و پس از بحث و تبادل نظر تصمیماتی اتخاذ گردید.
 
 
1399/04/30 : تاریخ خبر
60 : تعدا بازدید
Powered by DorsaPortal