English
 
پیام رسان گپتلگرامآب و هواآب و هواتحول اداریتحول_اداریاخباراخبار
Left
شعار سازمان جهانی هواشناسی در سال 2020 :هر قطره آب را بشمار ، هر قطره با ارزش است
Right
دیدار معاون خبر سازمان صدا و سیما با مدیر کل هواشناسی استان البرز
معاون خبر سازمان صدا و سیما به همراه مدیر خبر صدا و سیمای استان البرز با مدیر کل هواشناسی استان دیدار و گفتگو کردند . دیدار معاون خبر سازمان صدا و سیما با مدیر کل هواشناسی استان البرز

به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان البرز ؛ امروز شنبه 29 شهریور عنایت احمدی معاون خبر سازمان صدا و سیما به همراه شهرام محسنی مدیر خبر صدا و سیمای استان البرز به منظور گسترش همکاری و برنامه ریزی های لازم با حضور در هواشناسی با آرش بهارونداحمدی مدیر کل هواشناسی دیدار کردند.

در این دیدار آرش بهارونداحمدی مدیر کل هواشناسی استان ، با قدردانی از حضور معاون خبر سازمان صدا و سیما و مدیر خبر صدا و سیمای استان البرز در هواشناسی بر نقش مهم هواشناسی در حوزه های مختلف از جمله : کشاورزی ، حمل و نقل ، سلامت و همچنین نقش موثر در تصمیم گیری های اثر بخش مسئولان در پیشگیری از بروز حوادث طبیعی در کاهش آسیب ها و خسارات ناشی از این حوادث اشاره و بر اعلام آمادگی هواشناسی به ادامه همکاری در سطوح بیشتر بین دو دستگاه اجرایی استان تاکید کرد.

در ادامه احمدی معاون خبر سازمان صدا و سیما گفت: پیش‌بینی اطلاعات جوی نقش موثری در تصمیم گیری اثربخش مسئولان در پیشگیری از بروز حوادث طبیعی دارد و خواستار همکاری نزدیک هواشناسی جهت اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به شهروندان درخصوص وضعیت آب و هوا در استان و تعامل بین این دو اداره شد .

در این جلسه درخصوص تجهیز استودیو خبر ، پخش زنده خبر ، کیفیت خبر و به منظور توسعه هواشناسی کاربردی ایجاد برنامه های کاربردی با کمک کارشناسی هواشناسی استان مذاکره شد .

در پایان این دیدار احمدی از اداره پیش بینی و استودیوی خبر پیش بینی این اداره کل  بازدید و از مدیر کل و کارشناسان هواشناسی و انعکاس اخبار هواشناسی و همکاری با بخش های مختلف خبری صدا و سیما تشکر کرد .

1399/06/29 : تاریخ خبر
79 : تعدا بازدید
Powered by DorsaPortal